Harmonogramy 2018

Harmonogramy odbioru odpadów dla zabudowy zamieszkałej na 2018r. już dostępne

Harmonogramy odbioru odpadów dostępne są poniżej w plikach pdf.

Od 1 stycznia 2018r. zachęcamy także do korzystania z bezpłatnej aplikacji mobilnej Eco Harmonogram, w której dostępne są informacje o systemie gospodarki odpadami komunalnymi w tym także terminy odbioru odpadów.

Więcej o aplikacji tutaj  

Używając aplikacji Eco Harmonogram będziecie Państwo otrzymywać m.in.: przypomnienia o terminie odbioru odpadów, informacje o specjalnych akcjach promocyjnych, wiadomości o imprezach okolicznościowych i inne.
Będziecie mogli Państwo także zgłaszać reklamacje o braku odbioru lub braku mycia pojemników.

Aplikacja działa na urządzeniach typu „smartphone” pod kontrolą systemów operacyjnych: iOS, Android, Windows Phone 8.1. Jest ona dostępna za darmo dla użytkowników w następujących sklepach App Store, Google Play i Windows Store.

Harmonogramy na 2018r.

W związku z dużą ilością stron w poszczególnych harmonogramach w celu wyszukania właściwej ulicy w harmonogramie należy wybrać i otworzyć odpowiedni harmonogram spośród umieszczonych poniżej, ze szczególnym uwzględnieniem własnej częstotliwości odbioru odpadów w zabudowie niezamieszkałej, a następnie po jego otwarciu wyszukać ulicę poprzez użycie klawiszy Ctrl+F (szukaj).

UWAGA!!!

Niektóre ulice mogą znajdować się na kilku stronach w danym pliku z harmonogramem, a są to w szczególności ulice: 1 Maja, Armii Krajowej, Budowlanych, Katowicka, Kępska, Krapkowicka, Niemodlińska, Nysy Łużyckiej, Oleska, Ozimska, Prószkowska, Sienkiewicza, Wrocławska. W związku z tym należy sprawdzić wszystkie wyniki wyszukiwania i wybrać właściwy harmonogram.
Harmonogramy dla nieruchomości wielorodzinnych oraz niezamieszkałych mieszczą się na trzech kolejnych stronach (styczeń-kwiecień, maj-sierpień, wrzesień-grudzień).

Zabudowa jednorodzinna :

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA 2018r
DLA ZABUDOWY JEDNORODZINNEJ

Zabudowa kilkurodzinna :

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA 2018r.
DLA ZABUDOWY KILKURODZINNEJ

Zabudowa wielorodzinna :

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW NA 2018r
DLA ZABUDOWY WIELORODZINNEJ

Zabudowa niezamieszkała:

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW
DLA ZABUDOWY NIEZAMIESZKAŁEJ W 2018r.
Częstotliwość I

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW DLA DLA ZABUDOWY NIEZAMIESZKAŁEJ W 2018r.
Częstotliwość II

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW DLA DLA ZABUDOWY NIEZAMIESZKAŁEJ W 2018r.
Częstotliwość III

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW DLA DLA ZABUDOWY NIEZAMIESZKAŁEJ W 2018r.
Częstotliwość IV