Wymień makulaturę na Voucher do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora w Opolu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi konkursie zbiórki makulatury.
Za każde 20 kg przyniesionej makulatury (w postaci 4 związanych paczek o maksymalnej wadze 5 kg każda lub w kartonie papierowym o wymiarach nie większych niż 50 cmx50cm) uczestnik konkursu otrzyma Voucher A, który podlega wymianie w kasie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora na jeden jednoosobowy bilet wstępu, na dowolnie wybraną sztukę teatralną, zgodnie z repertuarem udostępnionym na stronie internetowej http://teatrlalki.opole.pl z zastrzeżeniem regulaminu Teatru dostępnym pod adresem http://teatrlalki.opole.pl/voucher/

Uczestnik może otrzymać maksymalnie 2 Vouchery A. Liczba Voucherów jest ograniczona. O otrzymaniu Vouchera A decyduje kolejność zgłoszenia.
Makulaturę należy dostarczyć w terminie od 1 listopada 2017r. do 31 grudnia 2017r. lub do wyczerpania Voucherów A, do pokoju ochrony budynku Urzędu Miasta Opola, mieszczącego się przy Pl. Wolności 7-8, I piętro (główne wejście), w dni robocze w godzinach 09.00- 14.00.
W przypadku wyczerpania puli Voucherów A, organizator zamieści na stronie http://www.opole.pl/dzial/miasto/dla-mieszkancow/gospodarka-odpadami-komunalnymi/dzieci-tez-segreguja-smieci/ stosowną informację o zakończeniu konkursu.
Więcej informacji znajduje się w regulamin konkursu makulatury lub pod numerem 77/ 45 11 890.