Elektroodpady

Elektroodpady, to niepotrzebny lub zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny.

Małe elektroodpady, np.: elektryczna suszarka lub golarka, mikser, radio, komputer, czajnik elektryczny, telewizor, można oddawać do mobilnych Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (mPSZOK), z zastrzeżeniem, że ich rozmiar nie przekracza 75cm. Lokalizacje i godziny otwarcia mobilnych punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych przedstawione w materiałach informacyjnych do pobrania TUTAJ.

Do bezpiecznego pozbywania zużytych baterii, żarówek, tonerów atramentowych, telefonów komórkowych płyt CD Miasto Opole ustawia w ruchliwych miejscach Miejskie Punkty Elektroodpadów.

Mieszkańcy, którzy posiadają odpady w postaci zużytego sprzętu elektrycznego bądź elektronicznego i nie mają zamiaru w najbliższej przyszłości kupować nowego sprzętu, mogą przekazać taki sprzęt nieodpłatnie do następujących PUNKTÓW ZBIERANIA

Dodatkowe informacje można uzyskać tutaj lub w Urzędzie Miasta Opola w Wydziale Gospodarki Odpadami Komunalnymi na pl. Wolności 7-8, pokój nr 229 (II piętro), w godzinach urzędowania lub pod numerem telefonu 77/45-11-890.

 

Aktualizacja: 19.01.2023r.

 

Skip to content