KALKULATOR OPŁATY DLA NIERUCHOMOŚCI NIEZAMIESZKAŁYCH od 01.01.2020r .

 

Szanowni Państwo,
Poniżej udostępniamy do pobrania kalkulator pozwalający przeliczyć miesięczną ilość odpadów komunalnych powstających w nieruchomościach niezamieszkałych na odpowiednią pojemność pojemników w wybranym wariancie częstotliwości wg stawek obowiązujących od stycznia 2020 r.

JAK KORZYSTAĆ Z KALKULATORA?
Żeby skorzystać z kalkulatora należy w tabeli o tytule „Ilość powstających odpadów w miesiącu w litrach” wpisać miesięczną ilość powstających odpadów komunalnych w podziale na poszczególne frakcje. Następnie kalkulator wskaże odpowiednie pojemniki i jednocześnie obliczy miesięczną kwotę opłaty.
Najtańsza wersja doboru pojemników i częstotliwości, przy sugerowanej liczbie i pojemności pojemników zostanie podświetlona kolorem zielonym, średnia kolorem żółtym, a najdroższa kolorem czerwonym.
Jednocześnie informujemy, że kalkulator wskazuje sugerowane pojemności pojemników przy ich racjonalnej ilości. Możliwe są sytuacje, w których dla danej ilości powstających odpadów
przypisać można inne kombinacje pojemności pojemników.

W razie pytań dotyczących działania kalkulatora proszę o kontakt telefoniczny – tel.: 77 4511 874 (Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi